En kreativ jente: Jeg får plutselig lyst til å gjemme PCen min bort og ikke se på den i en hel måned. Det er så mange ting jeg hellere vil gjøre og dette fikk meg virkelig til å tenke. Jeg tror jeg skrur av PCen... Les innlegg

Kommentaren

Kassett med ung.no/diskuter (colourbox.com)
Kassett med ung.no/diskuter (colourbox.com)

Kvise på penis

 

Spørsmål
Ok, dette er kviseproblem BIG TIME !!
Seriøst, er det normalt å ha en kvise i skrittet ? på sabeltann liksom ??
det har jeg.. ble litt skremt da jeg så den. gutt - 15.
Dette spørsmålet og svaret er mer enn ett år gammelt. Endringer i lovverk og regelverk kan ha skjedd etter den tid.
 

Svar
Hei, og takk for spørsmål!

Ja, dette er helt normalt, men stort sett får man ikke mange kviser på penis. Man har derimot en del talgkjertler på penis, så man kan få en del kviselignende prikker som det kommer hvitt talg ut av.

Penis er følsom, så det er lurt å ikke klemme å mye på denne. Da kan du nemlig på en infeksjon som er mye mer ubehagelig. La den være litt i fred så forsvinner den snart.

Med vennlig hilsen SUSS, i samarbeid med ung.no.
SUSS kan også svare deg på spørsmål om ungdomshelse, sex og samliv på telefonnummer 800 33 866 eller send ditt spørsmål i en SMS til 2026.

Tilbake til spørsmål og svar om Sex og samliv
Tilbake til spørsmål og svar
Les artikler om sex og samliv


Quiz: Hva vet du om å tilfredsstille?

Hvilken effekt har pauser under onanien?

still oss et spørsmål

ukens tema

Har du det vanskelig? Det kan være lurt å kunne litt "psykologisk førstehjelp".
Les mer om selvhjelp.

kommentar

En kreativ jente: Jeg får plutselig lyst til å gjemme PCen min bort og ikke se på den i en hel måned. Det er så mange ting jeg hellere vil gjøre og dette fikk meg virkelig til å tenke. Jeg tror jeg skrur av PCen med en gang jeg er ferdig med å skrive dette. Les innlegg