Hopp til hovedinnholdet

Fått masse kviser av p-piller

Still spørsmål
account_circle

SPØRSMÅL

Hei! jeg har hatt p-stav i ca et halvt år og opplevde jeg fikk mye blødninger. derfor ble jeg anbefalt av helsesøster å gå på p-piller (mikrogynon) i ca 3 mnd samtidig som jeg har p-stav. jeg har aldri hatt noe særlig med kviser. har egentlig ganske ren hud. men siden jeg starta på p-pillene ser den ikke ut! har masse kviser i panna. er dette vanlig?

SVAR

Besvart 29.09.2019 13:33:16
Jeg synes også du bør lese:
attach_file

Dette kan du snakke med en helsesykepleier om

Helsesykepleiere kan svare på spørsmål om kropp og helse, pubertet, sex- og samliv, problemer med venner eller familie, vanskelige tanker og følelser, bekymringer, livvstilsproblemer og annet.

 

Les mer
attach_file

Vanlige bivirkninger av p-piller og annen hormonell prevensjon

Alle medikamenter som du tar har en virkning, men også potensielle bivirkninger. Her finner du en oversikt over hvilke bivirkninger de ulike hormonelle prevensjonsmetodene kan gi.

 

Les mer
account_circle