Hvordan finne en kjæreste som liker meg i latexdrakt?
Gutt, 19
Jeg lurer på vist jeg tar på meg en latexdrakt og blåser den opp, og blir tent, og jeg ønsker meg en kjæreste og som kan akseptere at jeg blir tent av og se henne blåse opp kondom og gummihansker! Ho må være vakker, så er det noen tips dere kan gi?
Svar
Hei gutt 19!
Personer som opplever å ha ulike seksuelle fetisjer, kan noen ganger føle seg alene og tenke at det ikke blir lett å finne en partner som kan akseptere en eller ha samme tenning som en selv. Det kan også være vanskelig å snakke med partneren sin om at en har en fetisj. En kan være redd for å bli avvist, ledd av eller at partneren vil gå fra en. Da er det ok å vite at svært mange deler din seksuelle fetisj og det vil være godt mulig for deg å finne en partner som liker det samme som deg.
UngBDSM er en forening for andre unge som liker ulike former for fetisjer. Kanskje det kan være et sted der du kan treffe noen som liker det samme som deg?
Håper svaret var til hjelp for deg.
Hilsen sexologisk rådgiver
Besvart: 4.3.2019
Oppdatert: 4.3.2019
Fikk du svar på det du lurte på?
Spørsmål og svar som ligner
Still oss et spørsmål
Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.
Still et spørsmål