Spørsmål og svar

Er jeg heterofil , eller homofil ?

Gutt, 17

Jeg lurer på om jeg er heterofil om jeg liker jenter best?

Svar

Hei

For noen av oss kan det å finne ut hva vi liker ta litt tid . Kanskje tar det tid å innrømme det for oss selv, eller kanskje blir vi forvirra fordi vi opplever å være forelsket i et kjønn , men tenne på et annet eller lignende .

Det  å finne ut hva du liker skjer kanskje sakte men sikkert fordi du oppdager hvem du snur deg etter på gata , hvem du tenner på, hvem du fantaserer om , hvem du får følelser for osv . Uansett hvilket kjønn det er , så skal du vite at det er helt ok :)

Dersom du vil chatte med oss i Youchat om dette så kan du gjerne det , alle vi på chatten er skeive ( lesbiske, homofile, bifile, transpersoner mm ), og vi har alle erfaring med det å forelske oss i noen av samme kjønn. Du er helt anonym når du chatter med oss.

se linken under :)

Lykke til :)

 

Hilsen Youchat i samarbeid med ung.

 

 

 

 

Besvart: 18.6.2020

Oppdatert: 18.6.2020

Fikk du svar på det du lurte på?

Still oss et spørsmål

Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.

Still et spørsmål