Jeg og kjæresten min hadde sex på et toalett på spa
Jente, 17
Hei! Jeg og kjæresten min var på spa og vi hadde sex inne på en av doene. Til vanlig når vi har det i dusjen er jeg jo så vant med å vaske vekk cummet at når vi gikk tilbake for å bade mer, så stoppet jeg i en av de dusjene man bare skyller av seg hvor alle kan se deg, og tok opp bikinitrusa for å vaske underlivet mitt for cum. Jeg tenkte liksom ikke. Jeg tok den ikke av, men åpnet jo trusa slik at hvem som helst fikk se. Og kjæresten min så jo dette og ble pisse sur, noe jeg skjønner godt. Var liksom såå sliten ogaå etter å ha badet hele dagen at jeg ikke tenkte klart. Er jeg unormal? Hva om kameraene tok det opp? Fortvilet jente 17
Svar
Hei jente 17 år
Du er ikke unormal, og gjorde vel akkurat det som alle jenter hadde gjort etter et samleie når de er i dusjen!
Det er ingen som vil tenke at det er sæd du vasker bort, og som renner i sluken. De fleste ser ikke det eller tenker at det er sjampo eller såpe.
Du trenger ikke å være redd for å ha blitt filmet, for det er ikke lov å ha kamera i dusjer eller på toalett! Dette er privat og skal ikke filmes.
Det kan være lurt å tenke neste gang, at dere koser dere hjemme og ikke på et felles SPA området.
Håper at du har fått svar på ditt spørsmål og lykke til videre!
Vennlig hilsen Helsesykepleier og Sexologisk Rådgiver, Ung.no
Besvart: 20.2.2019
Oppdatert: 20.2.2019
Fikk du svar på det du lurte på?
Spørsmål og svar som ligner
Still oss et spørsmål
Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.
Still et spørsmål