Jeg fant en dildo og har vondt i magen, kan jeg ha blitt gravid av en dildo
Jente, 14
Heisann, for noen dager siden så var jeg litt nysgjerrig. Jeg fant en dildo i en skuff og tenkte å prøve. Vell, den kom rundt 3 ganger inn før jeg fikk nok. Jeg tror den er min mors, men nå føler jeg meg veldig dum. Noen timer etter dette så fikk jeg brun utflod og etter en natt så fikk jeg vanlig utflod, men den føles litt tykk. Det har vært litt rart på den nedre delen av magen, og jeg lurer på om jeg har blitt gravid? Går der an? Å bli gravid av å stikke seh litt med en dildo? Hvis jeg er gravid, så må vell min mor også siden hu verken går på p-piller eller har p-stav. Men jeg har hatt litt ekstra luft i magen og følt at det har gjort litt vondt hvis jeg klemmer på den nedre delen av maven:( Jeg har hatt mensen 3 ganger før med noen måneders mellomrom. Sist jeg hadde var en måned siden, så hvis jeg skulle ha fått det på nytt, så skulle det sirka ha vært den dagen jeg gjorde det:\ Jeg bare håper at allt går bra og at jeg slipper å beskymre meg. Klarer ikke å tenke på noe anne
Svar
Hei
Jeg forstår at du bekymrer deg og tenker mye på det, men jeg kan berolige deg med at du ikke er gravid når du har brukt moren din sin dildo. Det går ikke an å bli gravid ved å bruke sexleketøy.
At du fikk litt brun utflod kan skyldes at det kom en rift i en blodåre i underlivet. Slimhinnen i underlivet inneholder små, tynne blodårer og det kan fort komme en rift. Det er ikke farlig.
Mensen er ikke alltid regelmessig hver fjerde uke i begynnelsen, så det kan gå lenger tid før du får mensen. Det kan også være at magesmerter og luft i magen, oppblåst, skyldes at mensen snart kommer.
Gå gjerne innom helsesykepleier på skolen hvis du fremdeles bekymrer deg.
Lykke til!
Vennlig hilsen helsesykepleier
Besvart: 29.5.2019
Oppdatert: 29.5.2019
Fikk du svar på det du lurte på?
Spørsmål og svar som ligner
Still oss et spørsmål
Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.
Still et spørsmål