Jeg føler meg som et outcast fordi jeg tenner på bdsm, hva gjør jeg?
Gutt, 14
Hei! Jeg er homofil og har sett en del på porno jeg har da kommet innpå noe som heter bdsm dette har en slags rar tenning på meg! Jeg har fantasier og blir kåt med tanken på å ikke kunne bevege meg og å være under en annen mann sin kontroll, jeg vet at dette er rart og jeg må vente til jeg er 16 og sånt men jeg føler det så sterkt og vet ikke helt hvordan jeg skal kontrollere tankene er det normalt å føle sånne ting i denne alderen fordi jeg føler meg som et outcast og liker ikke at jeg nesten ikke klarer å tenke på noe annet!
Svar
Hei gutt 14!
Du er på ingen måte rar eller outcast fordi du tenner på bdsm og vil bli dominert av en annen mann! Dette er en helt vanlig og godt kjent form for seksuell fetisj som svært mange andre enn deg liker, har glede og nytelse av.
Det som kanskje er litt uvanlig, er å oppdage denne fetisjen når en er 14 år. For de fleste tar det litt lenger tid før en oppdager hva det er en tenner på.
I spørsmålet ditt, sier du at du er 14 og at du må vente til du er 16 før du tester ut dette - det er klokt og lurt tenkt. På den måten blir du eldre, mere moden og trygg på deg selv. Det vil gjøre at sex blir en bedre opplevelse for deg og at du lettere kan være med og bestemme grenser og hvordan sex skal skje.
Før du fyller 16 kan du bruke fantasien din når du onanerer alene. Alt som skjer i fantasien vår er lov. Du kan også sjekke ut en organisasjon som heter UngBDSM. Det er ungdom som jobber med andre unge som også liker BDSM og andre former for seksuelle fetisjer.
Les gjerne vedlagte artikler for mer informasjon.
Håper svaret var til hjelp for deg.
Hilsen sexologisk rådgiver - NACS
Besvart: 30.1.2020
Oppdatert: 30.1.2020
Spørsmål og svar som ligner
Still oss et spørsmål
Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.
Still et spørsmål



