jg har d vanskelig for tida. problemene jg har, ødelegger alt for mg
Jente, 13
Hei, jg har d vanskelig for tida. problemene jg har, ødelegger alt for mg What do you want to do ? New mailCopy
Svar
Hei jente!
Det er leit å høre at du har det vanskelig. Du sier ingenting om hva det er som er vanskelig for deg og derfor er det vanskelig for meg å vite hvordan jeg kan hjlpe deg.
Jeg vil anbefale deg å ta kontakt med helsesykepleier på skolen din og fortelle til henne/han hvsom er vanskelig for deg. Da vil det være lettere å kunne hjelpe deg.
Om du ikke vil snakke med helsesykepleier, kan du skrive på nytt til oss og skrive litt mer utfyllende om hva det er du opplever som er vanskelig for deg og de problemene du har. Ofte er det nok å snakke med noen om det som er vanskelig!!
Vennlig hilsen helsesykepleier, ung.no
What do you want to do ?
New mailCopy
Besvart: 3.6.2020
Oppdatert: 3.6.2020
Vi har valgt ut dette for deg
Fikk du svar på det du lurte på?
Spørsmål og svar som ligner
Still oss et spørsmål
Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.
Still et spørsmål