Jeg lurer på om han liker meg.
Jente, 13
Hei.jeg er forelsket i en gutt i klassen min.han ser ofte på meg og sier at jeg er Flink i mange ting og masse annet.han gir meg mye oppmerksomhet og er i nerheten av meg ofte.i leker som vi skal stå i en ring og gjøre en ting og se om noen andre gjør den samme tingen da skal man bytte plass og han tok meg en gang på det også.vi hadde en lek som heter Stein saks og papir så tok vi Stein saks papir veldig mange ganger sammen.og han skrev hei til meg på meldinger også.kan dette være tegn på at han liker meg
Svar
Hei
Ut i fra det du skriver kan det være at han liker deg. For å bli klokere på hans følelser kan det vært lurt å ta kontakt med han, og kanskje flørte litt. Hint til dine følelser og se hvordan han responderer på det. Den beste måten å finne ut av hva han føler på, er ved å vise interesse selv. 
Uansett om han liker deg eller ikke er det tydelig at han liker å være sammen med deg. Det virker som om dere har det gøy, og det er et godt tegn.
Se på artiklene under. 
Lykke til!
Hilsen ungdomsredaksjonen, ung.no
Besvart: 7.9.2020
Oppdatert: 7.9.2020
Vi har valgt ut dette for deg
Fikk du svar på det du lurte på?
Spørsmål og svar som ligner
Still oss et spørsmål
Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.
Still et spørsmål


