Flashback når jeg røker hasj
Gutt, 18
Hei gjenomm helgen har jeg tatt en litt større mengde med ectesy amfejtamin oh hasj på lørdag tokk jeg flein,ectesy,amfehtamin, hasj og drukket alkohol og jeg fikk en bad trip. Men nå 3 dager etter på når jeg røyker hasj får jeg litt sånne ting som jeg hadde når jeg bad trippet hva skal jeg gjøre?
Svar
Hei
Dette er ikke så merkelig. Når du har puttet i deg så mange stoffer i løpet av helgen, blir du sliten av det. I tillegg kan hasj også gi en del av de samme virkningene ("psykdeliske effekter") som f.eks. Ecstasy og flein. Hasjrusen kan på en måte "vekke til live" en del av de samme opplevelsene.
Hva skal du gjøre? Vel, hvis du vil at de ubehagelige opplevelsene du får av hasj skal bli borte, så er jo svaret ganske enkelt: La være å røyke hasj.
Hvis du opplever de samme tingene også når du ikke har røyket hasj, bør du vurdere å oppsøke helsepersonell for videre hjelp.
Hilsen RUStelefonen 915 08588
www.rustelefonen.no
Besvart: 13.10.2020
Oppdatert: 13.10.2020
Vi har valgt ut dette for deg
Fikk du svar på det du lurte på?
Spørsmål og svar som ligner
Still oss et spørsmål
Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.
Still et spørsmål
