Spørsmål og svar

Jeg har lyst å ha sex med tanta mi! Hva skal jeg gjøre?

Gutt, 16

Jeg har lyst å ha sex med tanta mi!!! Va skal jeg gjøre? Jeg ser på rumpa hennes å puppene hennes hele tiden og tenker på det hele tiden!! Hva skal jeg gjøre? Når jeg har vert på besøk hos henne har jeg sett BH ene hennes og trusene og har lukt på dem og slikt på dem!! Jeg har så lyst på sex med henne men vet ikke hvordan??

Svar

Hei!

 

I den alderen du er i nå lages det masse hormoner og det er lett å bli kåt. Noen ungdommer beskriver at det er som om en er konstant kåt. En tenker på sex hele tiden. Det kan ta litt tid før en føler en har mer kontroll. 

Det hjelper å onanere til orgasme.  Da går kåtheten over for en stund. 

 

Du kan jobbe med å ikke se på kroppens hennes og at du heller ikke rører/tar på/slikker på undertøyet hennes når du er hos henne. 

Det er noe med å ta en beslutning og kutte ut slike kåthets-tanker som gir følelser, som du ikke kan leve ut. Hvis du fortsetter, plager du bare deg selv. 

Det beste du kan gjøre er kanskje å finne en jevnaldrende som du kan utforske og ha seksualitet sammen med?

19 % har sex med en venn  

Det vanligste er at en har sex med en som en er i et forhold med.

Noen har tilfeldig sex. 

Du kan snakke med helsesykepleier på skolen om dette, hvis du ønsker. 

Hvis det er vanskelig å forklare kan du vise utskrift/skjermbilde av det du har skrevet og svaret her. Da slipper du å si så mye til å begynne med. 

Gled deg over god seksualitet med deg selv!

Hilsen spesialist i sexologisk rådgivning (NACS), ung.no

Besvart: 26.5.2021

Oppdatert: 26.5.2021

Fikk du svar på det du lurte på?

Still oss et spørsmål

Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.

Still et spørsmål