Spørsmål og svar
Feil signatur på førerkortet
Gutt, 18
Hei, når jeg var og tok teorien skrev jeg navnet mitt på en skjerm, men nå i ettertid har jeg funnet ut at jeg glemte en t i navnet mitt, har dette noe å si?
Svar
Spørsmålet og svaret er mer enn ett år gammelt. Endringer i lovverk og regelverk kan ha skjedd etter den tid. Se spørsmål og svar som ligner for nyere spørsmål.
Hei
Dette var nok signaturen du får på førerkortet så her er det greit at du bestiller en time på trafikkstasjonen og møter så du kan signere på nytt sånn at signaturen og staving av ditt navn blir korrekt. Dette bør gjøres før oppkjøringen for å slippe å bytte inn førerkortet ditt i etterkant.
Hilsen Statens vegvesen i samarbeid med ung.no
Besvart: 28.10.2021
Vi har valgt ut dette for deg
Fikk du svar på det du lurte på?
Spørsmål og svar som ligner
Still oss et spørsmål
Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.
Still et spørsmål