Er det andre måter å tilfredsstille henne på?
Gutt, 16
Hei, jeg har hatt sex med en jente jeg liker godt og vi har prøvd mange forskjellige stillinger som er deilige. Hun har gjort det meste som er mulig med min penis. Jeg har fingret og slikket henne, men jeg lurer på om det andre måter å tilfredsstille henne på, er det noen typer stillinger som er spesielle eller plasser på kroppen jeg bør slikke eller kysse sånn at hun liker det? Har du/dere noen forslag? Ps. Vi har prøvd anal sex. Hilsen gutt16
Svar
Hei gutt 16 år.
Så fint at du er opptatt av jentas nytelse.
Den letteste måten å få orgasme for de fleste er ved stimulering av den ytre delen av klitoris. Det er om lag 29 % som får orgasme ved stimulering i skjeden.
Kan du snakke med henne om hva hun liker, hva som gjør at hun lettest får orgasme?
Aktiv bruk av bekkenbunnsmusklene kan gjøre at hun nyter enda mer. Se artikkelen om ikke å få orgasme under samleie, avsnittet om å trene bekkenbunnsmusklene.
Analsex er litt omdiskutert. En norsk tidligere pornoskuespiller har uttalt at analsex bare er vondt.
Vedlagt er også en artikkel om forskjellige samleiestillinger.
Dere kan kanskje lese artiklene og snakke om det dere leser? Da får dere også god verbal kommunikasjon om seksualitet.
Jeg håper dette er til hjelp for deg og jeg ønsker deg alt godt!
Hilsen spesialist i sexologisk rådgivning (NACS), ung.no
Besvart: 28.4.2020
Oppdatert: 28.4.2020
Vi har valgt ut dette for deg
Fikk du svar på det du lurte på?
Spørsmål og svar som ligner
Still oss et spørsmål
Fant du ikke svar på det du lurer på? Da kan du stille oss et eget spørsmål. De fleste får svar innen 1-3 dager.
Still et spørsmål



