Hopp til hovedinnholdet

Kan mindreårige kjøpe drikke med 0,7% alkohol?

Still spørsmål
account_circle

SPØRSMÅL

§ 1-3. Definisjoner Lov om omsetning av alkoholholdig drikk Hei! bare lurer på en ting anngående alkohol. Er det slik at barn under 18år har lov til å kjøpe drikke som inneholder 0,7% alkohol eller mindre ?? Siden i: Definisjoner Lov om omsetning av alkoholholdig drikk § 1-3. står det at alkoholfri drikke defineres som: drikke med 0,7 alkoholprosent eller mindre

SVAR

Besvart 18.03.2013 11:20:23
account_circle