SVAR
Besvart 29.09.2020 13:44:52
Hei
Jeg ser ikke at jeg kan finne et spørsmål, men jeg skal forsøke å gi deg en tilbakemelding på det du skriver. Så hyggelig at du har funnet en gutt som du liker. Du skriver at han synes du er søt, og at det er deg han kunne tenke seg å være sammen med av de i vennegjengen. Jeg tenker at dette tyder på at han er interessert i deg også:)
Jeg legger ved en artikkel om Forelsket? Ta det første steget! som du kan lese. Kanskje du kan vurdere å fortelle han at du liker han? Det kan være veldig skummelt, men hvis du ikke sier noe, får du kanskje heller ikke vite om han liker deg tilbake:) Eller så kan du vurdere om du vil vente og ta tiden til hjelp. Kos deg med forelskelsen.
Lykke til:)
Hilsen ungdomsredaksjonen i ung.no
Jeg synes også du bør lese:
attach_file
Forelsket? Frustrert? I denne artikkelen gir vi deg gode flørtetips som kanskje kan hjelpe deg med å kapre personen du er forelsket i.
Skrevet av ungdomsjournalist Konstanse
Les mer
attach_file
De fleste har opplevd det. Du liker noen, men aner ikke hvordan du skal få han eller henne til å legge merke til deg. Hva gjør du?
Les mer
attach_file
Mange opplever å være hodestups forelsket, og at det ikke er noe man ønsker mer enn at den du er forelsket i skal føle det samme for deg. Ungdomsjournalist Signe lister opp tegnene du skal se etter.
Les mer