Mellomblødninger ved bruk av Cerazette. Hopp til hovedinnholdet
menu Meny
search
Spørsmål og svar
search
Spørsmål og svar

Mellomblødninger ved bruk av Cerazette.

account_circle

SPØRSMÅL

Hei! Jeg har gått på p-pillene Cerazette i litt over 2 måneder. Etter siste mens jeg hadde, som er for ca 1 måned siden har jeg hatt en brunaktig utflod. Dette har kommet hele tiden, noe som er veldig ekkelt. Jeg er seksuelt aktivt, og da er det veldig kjipt med denne utfloden i og med at kjæresten min får denne utfloden på seg. Min forrige mens var ca 1 uke forsinket, og mensen som jeg skulle fått nå for et par dager siden har heller ikke kommet. Har du noen forslag om hva dette kan være? :-)

account_circle
AKTUELT NÅ

Studieteknikk - hvordan jobbe med leksene?

Dårlig med motivasjon for leksene? Tentamen rett rundt hjørnet? Hvordan skal du egentlig få all informasjon og pensum inn i hodet?

Les mer

Opplever du vold hjemme?

Noen opplever at hjemmet er et sted der de er redde, må være på vakt og passe på hva de sier og gjør. Sånn skal det ikke være.

Les mer

Hvorfor stjeler jeg? Og hvordan kan jeg slutte?

Vi vet jo alle at det ikke er lov å stjele, og at vi bare får dårlig samvittighet etterpå. Men så gjør vi det likevel. Hvorfor det? Og hvordan kan vi slutte?

Les mer