Hopp til hovedinnholdet

Svie når jeg tisser etter bruk av antibiotika

Still spørsmål
account_circle

SPØRSMÅL

Hei jeg fikk påvist klamydia og gikk på antibiotika. Jeg Fikk bedskjed om at jeg kunne ta to piller på en gang men da spydde jeg de opp første gangen. Og tok etter det bare en omgangen og da gikk d fint. Jeg er ferdig i dag men har kjent på en svie nedentil etter jeg har tisset. Og lurer på om dette bare er antibiotikaen som funker eller om d er noe annet

SVAR

Besvart 04.11.2019 21:12:21
Jeg synes også du bør lese:
attach_file

Fakta om klamydia

Klamydia er den vanligste seksuelt overførbare infeksjonen, og de fleste som er smittet, merker det ikke. Alle bør teste seg når de bytter partner, så de ikke risikerer å gå med smitten lenge og smitte andre igjen.

 

Les mer
attach_file

Oversikt over kjønnssykdommer

Her er en oversikt over seksuelt overførbare infeksjoner (kjønnssykdommer) – hvordan de smitter, hvordan du kan beskytte deg, symptomer, behandling og konsekvenser.

 

Les mer
account_circle