Hopp til hovedinnholdet

Tar piller mot kviser. Får nå vondt i hodet når jeg runker. Er det derfor?

Still spørsmål
account_circle

SPØRSMÅL

Hei! jeg tar 2 piller hverdag for kviser men for litt siden gikk jeg opp til 3 piller hver dag, men når jeg skulle runke fikk jeg kjempe vondt i hodet det skjedde aldri når jeg tok 2 piller, men dagen jeg begynte med 3 piller. Dette har skjedd de siste dagene, hodepinen varer rundt 20 sekunder. Legen sa at når jeg begynte på disse pillene så ville jeg merge at noe skjedde med kroppen. Tror dere dette er pågrunn av pillene

SVAR

Besvart 03.09.2020 00:31:01
Jeg synes også du bør lese:
attach_file

Sånn kan fastlegen hjelpe deg

Alle som bor i Norge har rett på fastlege. Fram til du er 16 år er besøk hos fastlegen gratis og etter at du er 16 år kan du selv bytte fastlege.

 

Les mer
attach_file

Hvilke helsespørsmål kan ung.no svare på?

Du kan få svar på mye du lurer på om kropp, helse og seksualitet på ung.no, men ung.no erstatter ikke lege, helsesykepleier eller krisehjelp.

 

Les mer
attach_file

Hva er egentlig en orgasme?

Hvordan føles en orgasme, og er det forskjellig fra gutter og jenter?

 

Les mer
attach_file

Akutt behov for helsehjelp

Alle kommuner i Norge har en legevaktordning for øyeblikkelig helsehjelp hele døgnet. Er det akutt og står om liv, ring 113.

 

Les mer
account_circle