Hopp til hovedinnholdet

Jeg bruker Diane for kviser, men det har bare blitt verre.

Still spørsmål
account_circle

SPØRSMÅL

Hei! Jeg har nettopp begynnt med p-piller. Jeg er ganske plaget med uren hud og diskurerte meg fram med legen og ble enig om å begynne med "Diane" pillene som skal hjelpe mot akne. Jeg har nå gått på pillene i 2 uker, men føler bare at huden min har blitt værre. Er dette noe som bare skjer i starten, også blir det bedre etter hvert? Eller kommer det bare til å fortsette på denne måten og gjøre huden min værre?

SVAR

Besvart 16.02.2018 20:13:46
Jeg synes også du bør lese:
attach_file

Kviser – akne

Nesten alle får kviser på et eller annet tidspunkt, men hvorfor får vi dem? Og hva kan du gjøre for å bli kvitt dem?

 

Les mer
attach_file

Praktiske tips om hormonell prevensjon

Lurer du på hvordan du får tak i prevensjon, hvordan du starter opp eller hva du gjør om du glemmer å ta det når du skal. Her får du svar.

 

Les mer
attach_file

Vanlige bivirkninger av p-piller og annen hormonell prevensjon

Alle medikamenter som du tar har en virkning, men også potensielle bivirkninger. Her finner du en oversikt over hvilke bivirkninger de ulike hormonelle prevensjonsmetodene kan gi.

 

Les mer
account_circle