Hopp til hovedinnholdet

Kviser etter start på p-piller.

Still spørsmål
account_circle

SPØRSMÅL

hei. for 2 måneder siden startet jeg på p-pillene Loette, og har nå i ettertid fått sinnsykt mye kviser på ryggen. jeg mener ikke litt, men masse. hele ryggen min er dekt med både store og små. vet selv at jeg har spist masse raske karbohydrater i det siste, så tenker kanskje at det er en av grunnene til kviseproblemet. etter p-pillene ble kvisene i ansiktet minimert, men fått mye på ryggen hvor jeg ikke har hatt tidligere. har nå vært på apotek å kjøp en del wash som skal hjelpe mot dette. men jeg lurer på om dere i ung.no har noen tips på hva jeg kan gjøre for å bli kvitt kvisene fortest mulig. ønsker helst ikke å gå til lege om dette, grunnet strenge foreldre. takk på forhånd for svar, hilsen stresset og bekymret jente

SVAR

Besvart 28.11.2019 16:23:48
Jeg synes også du bør lese:
attach_file

Kviser – akne

Nesten alle får kviser på et eller annet tidspunkt, men hvorfor får vi dem? Og hva kan du gjøre for å bli kvitt dem?

 

Les mer
attach_file

Vanlige bivirkninger av p-piller og annen hormonell prevensjon

Alle medikamenter som du tar har en virkning, men også potensielle bivirkninger. Her finner du en oversikt over hvilke bivirkninger de ulike hormonelle prevensjonsmetodene kan gi.

 

Les mer
account_circle