Hopp til hovedinnholdet

Typen sier jeg har vært fjern de siste 2 dagene, kan det skyldes Cerazette?

Still spørsmål
account_circle

SPØRSMÅL

Startet på cerazette p-piller for 3 dager siden. Typen sier jeg har vært fjern de siste to dagene, og det har jeg selv også merket. Lurer på om dette kan være en bivirkning? Har prøvd å finne det ut selv, men står ingenting om det.

SVAR

Besvart 03.05.2020 22:21:24
Jeg synes også du bør lese:
attach_file

Vanlige bivirkninger av p-piller og annen hormonell prevensjon

Alle medikamenter som du tar har en virkning, men også potensielle bivirkninger. Dette gjelde også de ulike hormonelle prevensjonsmetodene. Her finner du en oversikt over hvilke bivirkninger de ulike midlene KAN gi.

 

Les mer
attach_file

Dette kan du snakke med en helsesykepleier om

Helsesykepleiere kan svare på spørsmål om kropp og helse, pubertet, sex- og samliv, problemer med venner eller familie, vanskelige tanker og følelser, bekymringer, livvstilsproblemer og annet.

 

Les mer
account_circle